Ukupno: 288400
Ovaj mjesec: 4813
Danas: 69

Županijske prvakinje u stolnom tenisu

Naša škola je 17. siječnja 2020. godine bila domaćih županijskog školskog natjecanja za stolni tenis u konkurenciji djevojaka i momaka. Ženska ekipa našeg "Sokola" u sastavu Ema Čmelak, Lucija Falamić i Lea Lacković je drugu godinu zaredom u konkurenciji 7 prijavljenih ekipa osvojila 1. mjesto i plasman na državnu završnicu.

Djevojke su  s svije sigurne pobjede od 3:0 protiv ekipa iz Osijeka i Našica osigurale prvo mjesto u grupi i plamsan u finale. U finalu su se susrele s ekipom iz Đakova koju su pobjedile s 3:1. Na taj način su ponovile prošlogodišnji uspjeh na županijskoj razini zahvaljujući treninzima u Stolnoteniskom klubu Donji Miholjac pod vodstvom trenera Alena Vuzema, dok im je iz škole ove godine voditelj bio Antonio Čmelak. Muška ekipa "Sokola" je također nastupila na turniru te nije uspjela proći grupnu fazu natjecanja  i zauzela je 5.mjesto s još dvije ekipe.

Fotografije natjecanja s ekipama poredanima od prvog prvog mjesta na dalje možete pronaći u fotogaleriji na sljedećoj poveznici.

objavio: Antonio Čmelak   datum: 17. 1. 2020.