Superjunaci gimnazijalci

Učenici  prvog razreda opće gimnazije  imali su zadatak u skupinama napraviti plakat i izlaganje o omiljenom superjunaku. Također, zadatak je bio i kostimirati se. Bilo je četiri skupine za četiri različita superjunaka (Mystique, Thundermans, Winx i Wolverine).

U uvodnom izlaganju bilo je potrebno prikazati identitet samog junaka, kao što su ime i prezime, super moći, osobine, mjesto djelovanja, misiju i protivnike koji mu stoje na putu. Zatim su iznijeli zašto su izabrali baš taj lik. Naravno, svaki je po nečemu poseban i drugačiji, a to su prikazali fotografijama na plakatu. Izlaganje svake skupine trajalo je desetak minuta, a budući  da su svi dobro proučili svoje superjunake, nije bilo nimalo dosadno. Svi su se učenici zaista potrudili, a kako bi što vjernije prikazali svog superjunaka, kostimirali su se.

Sve su se skupine dokazale i iskazale pa je došlo vrijeme ocjenjivanja. Svi su učenici dobili odlične i vrlo dobre ocjene što je najviše razveselilo profesoricu Molnar.

Nadamo se da smo joj pokazali kakve super moći imamo kad se radi o Hrvatskom, ali i nekim drugim predmetima.

Rebecca Mitrović,1.OG

Izvor: Marijana Molnar, prof.

objavio: Antonio Čmelak   datum: 18. 12. 2019.

« Svibanj 2020 »

22.05.2020. 12:03
INFO Otklonjene poteskoce – Zadar, Sibenik, Karlovac
Postovani, Danas, oko 11:15 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost od Zagreba prema Zadru, Sibeniku i Karlovcu. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne ... The post INFO Otklonjene poteskoce – Zadar, Sibenik, Karlovac appeared first on CARNET .