U SŠ Donji Miholjac održat će se projekt "Biti volonter"

U ponedjeljak, 13. veljače 2012. Volonterski centar Osijek i Srednja škola Donji Miholjac održat će u učionici broj 6 s početkom u 13:00 sati projekt "Biti volonter".

Ciljevi projekta su doprinijeti promicanju volonterstva među mladima, organizirati im kvalitetno korištenje svog vremena te ih usmjeriti volonterskom radu kako bi razvili nove vještine, stekli navike i proširili vlastiti socijalni kapital.

Projekt je osmišljen kao jednodnevna besplatna radionica na kojoj će mladi slušati predavanje na temu volontiranja.

Po završetku radionice mladi će dobiti ovjerene volonterske knjižice i bit će upoznati sa svime onime što je potrebno znati vezano uz volonterstvo. Među mladima se žele ispraviti predrasude prema volontiranju te ih u većoj mjeri osvijestiti kako bi se nakon ovih radionica što više uključili u aktivan život zajednice. Mladima, a pogotovo nezaposlenima, se želi pomoći u razvijanju i dodatnom usavršavanju određenih vještina, stjecanju samopouzdanja i samopoštovanja.

Na radionicu pozivamo naše volontere Vatroslava Ljušanina, Alena Komljenovića, Luku Obšivača, Valenta Đebića, Kristinu Majdenić, Mirnu Mađarić, Anju Visinger, Andreu Kovač ... te sve učenike koji žele biti volonteri.

Učenici se za pojedinosti mogu obratiti pedagoginji Mirti Grozdanić ili profesoru Antoniu Čmelaku.

Izvor: Mirta Grozdanić, pedagoginja

objavio: Dragan Kopić   datum: 9. 2. 2012.

Epidemiološke upute

Timeline 2020./21.

« Siječanj 2021 »

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .