Održana priredba povodom Dana škole....

Povodom obilježavanja Dana škole, u petak 3.svibnja, nakon Olimpijade starih sportova na školskom dvorištu upriličena je školska priredba na kojoj su uručena priznanja i nagrade najuspješnijim učenicima  na županijskim i državnim natjecanjima.

Ova je školska godina bila vrlo uspješna za učenike naše škole, te smo se ovom prigodom prisjetiti njihovih uspjeha, a ravnateljica naše škole uručila im je pohvalnice i prikladne darove.

Učeniku 3. OG Tvrtku Pleiću za osvojeno 1. mjesto na županijskom i 2. mjesto na državnom natjecanju iz povijesti te osvojeno 3. mjesto na županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika. Nastavniku Zvonimiru Falamiću uručila se pohvalnica za mentorstvo učeniku Tvrtku Pleiću na županijskom i državnom natjecanju iz povijesti. Nastavnici Marijani Molnar uručena je pohvalnica za mentorstvo učeniku Tvrtku Pleiću na županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika.

Učeniku 3. OG Luki Tadiću za osvojeno 2. mjesto na županijskom i 4. mjesto na državnom natjecanju iz matematike te učenici 3. OG Ivoni Prološčić za osvojeno 3. mjesto na županijskom i 11. mjesto na državnom natjecanju iz matematike. Nastavniku Marijanu Tadiću uručena je pohvalnica za mentorstvo učeniku Luki Tadiću i Ivoni Prološčićna županijskom i državnom natjecanju iz matematike.

Učeniku 4. OG Tvrtku Čupiću za osvojeno 3. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike. Nastavnici Ljubici Brusač uručena je pohvalnica za mentorstvo učeniku Tvrtku Čupiću na županijskom natjecanju iz matematike.

Učeniku 4. PT  Davidu Beloševiću za osvojeno 13. mjesto na državnom natjecanju u disciplini AGRO. Nastavnici Lidiji Šimunović uručena je pohvalnica za mentorstvo učeniku Davidu Beloševiću na državnom natjecanju u disciplini AGRO.

Učenici 3.CV Arijani Mihaljević za osvojeno 6.mjesto na državnom natjecanju u disciplini FLORA. Nastavnici Korneliji Sabolek uručena je pohvalnica za mentorstvo učenici Arijani Mihaljević na državnom natjecanju u disciplini FLORA.

Učenicima 4. KOM Brigiti Čošći, Kristini Kovačević i  Sunčici Lešić za osvojeno 3. mjesto na županijskom natjecanju vježbeničkih tvrtki. Nastavnici Ivani Pleša uručena je pohvalnica za mentorstvo ovim učenicama na županijskom natjecanju vježbeničkih tvrtki.

Ekipa učenika naše škole u sastavu  Lora Babić,  Tomislav Deriš,  Maria Jurčević, Mihael Marašek  i Ana Stojčevio je na međužupanijskom natjecanju mladih Hrvatskog crvenog križa. Uručene su im pohvalnice za osvojeno 5. mjesto. Nastavniku Marijanu Tadiću uručena je pohvalnica za mentorstvo ovoj ekipi učenika na međužupanijskom natjecanju mladih Hrvatskog crvenog križa.

Najsrdačnije čestitke učenicima i njihovim mentorima na ostvarenim uspjesima.

Školsku priredbu uveličali su glazbeni nastupi učenica Anje Visinger i Andree Kovač uz gitarsku pratnju Luke Puljića, te posebnog gosta Filipa Stankovića. Priredbu je upotpunio nastup školskog tamburaškog sastava uz vokalni nastup nastavnika Dragana Kopića.

Izvor: Mirta Grozdanić, pedagoginja

objavio: Ivana Pleša   datum: 10. 5. 2013.